Zakres usług

Oferujemy kompleksowe wykończenia , renowacje i remonty wnętrz. Jesteśmy firmą, którą tworzy zespół doświadczonych pracowników.

Działamy na terenie Warszawy i okolic, a w zakresie wykonywanych przez nas usług są między innymi:

Tapetowanie

Wykonujemy usługi tapetowania ścian i sufitów z wykorzystaniem różnych rodzajów tapet:
Papierowe – najmniej trwałe , ale i najtańsze
Winylowe – odporne na zmywanie, polecane są do pomieszczeń gospodarczych, kuchni i łazienek.
Tapety z włókna szklanego –odporne na uszkodzenia mechaniczne. Te tapety po położeniu, maluje się farbami. Idealne do maskowania pęknięć na tynkach i płytach kartonowo gipsowych
Raufazy – tapety o określonej strukturze. Tapety takie można wielokrotnie przemalowywać.
Tapety tekstylne – wykonywane z różnych materiałów (m.in. jedwabiu i lnu) na podłożu papierowym lub akrylowym nadają wnętrzu ciepłego, oryginalnego charakteru. Świetnie nadają się do salonu, sypialni, gabinetu.
Tapety fizelinowe – to tapety pozwalające tapetować w sposób szybki, łatwy i dokładny. Fizelina nadaje tapecie właściwości, jakie mają tkaniny. W tym przypadku klejem smarujemy ścianę, a nie paski tapety.
.

Malowanie

Malowanie ścian, sufitów , elewacji i stolarki budowlanej w mieszkaniach, domach, biurach
Do malowania wykorzystujemy tradycyjne techniki z zastosowaniem nowoczesnych farb i produktów.
• Przygotowujemy ściany , sufity do malowania
• Przeprowadzimy renowację drzwi lub okien
• Pomagamy w doborze odpowiednich farb w zależności o podłoża i rodzaju pomieszczenia

Glazura, terakota, gres

Zajmujemy się kompleksowymi remontami i wykończeniami pomieszczeń łazienkowych i sanitarnych.Możesz nam polecić skucie starej glazury i tynków, wymianę instalacji wodnej i kanalizacyjnej, przygotowanie ścian pod ułożenie płytek, wykonanie zabudowy lub półek z glazury, instalację i montaż Wc , umywalki, wanny lub kabiny prysznicowej. Wykonamy brodziki wykładane płytkami lub ze spływem w podłodze.Specjalizujemy się w układaniu różnych rodzajów okładzin ceramicznych i kamiennych : glazura, gres, marmur, terakota, mozaika, płytki wielkoformatowe.

Hydraulika

Świadczymy usługi w zakresie wykonywania lub przeróbek instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych. Zajmujemy się również montażem i bieżącą naprawą urządzeń sanitarnych ( krany, deszczownice, wc, wanny, kabiny prysznicowe , umywalki ).

Panele podłogowe

Firma Remont-WAWA w sposób profesjonalny zajmuje się układaniem i montażem paneli podłogowych i gotowych podłóg laminowanych. Układamy panele lub deskę Barlinecką na każdym metrażu podłóg. W razie konieczności zajmujemy się wyrównaniem posadzki lub jej naprawą. Wykonujemy również montaż listew przypodłogowych lub cokołów z PCV, MDF lub drewnianych.

Współpracujemy z profesjonalną firmą zajmującą się układaniem parkietów i desek, lakierowaniem, olejowaniem i cyklinowaniem podłóg i schodów . Cyklinowanie w wykonaniu tej firmy jest naprawdę bezpyłowe.

Elektryka

Wykonujemy usługi w zakresie instalacji elektrycznych. Od drobnych napraw i przeróbek ( np. naprawa lub przeniesienie gniazda elektrycznego ) po wykonanie nowych lub wymianę istniejącej instalacji, punktów elektrycznych lub rozdzielni elektrycznych.

 • Wykonujemy pełne adaptacje i przebudowy instalacji elektrycznych (Warszawa i okolice)
 • Wymiana rozdzielni elektrycznych
 • Naprawa uszkodzonych instalacji lub punktów elektrycznych
 • Montaż oświetlenia
 • Montaż oświetlenia LED do dekoracji wnętrz. Np. do oświetlenia sufitow podwieszanych, schodów , konstrukcji z karton gipsu.
 • Montaż gniazd elektrycznych, telefonicznych , włączników.

Ścianki działowe, sufity podwieszane

Gładzie gipsowe

Wykonujemy :

 • gładzie gipsowe tradycyjne –gipsowanie wielowarstwowe z docieraniem ścian lub sufitów
 • Gładzie gipsowe zbrojone – szczególnie polecane na strychach lub w pomieszczeniach gdzie płyty z karton gipsu lub tynki tradycyjne narażone są na pękanie ( np. pęknięcia na łączeniach płyt). Pod warstwy gładzi wklejana jest mata z włókna szklanego dzięki czemu pow. ścian jest bardziej odporna na pęknięcia . Te metodę stosujemy również przy zabudowach poddaszy. Dzięki gładzi zbrojonej nie ma konieczności stosowania podwójnych okładzin z płyt kartonowo gipsowych, dzięki czemu konstrukcja jest lżejsza .
 • Tynki gipsowe zacierane na mokro i zbrojone ( zbrojenie siatką elewacyjną ) – szczególnie polecane na stare pękające tynki
 • Suche tynki – płyty kartonowo gipsowe klejone lub na mocowane na stelażu. Szczególne zastosowanie przy nierównych ścianach , braku pionu lub kątów prostych . Idealne pod okładziny z płytek ceramicznych w starych łazienkach , szczególnie gdy czas wykonania jest ograniczony.
 • Ścianki działowe – Lekkie , wygłuszone ścianki działowe z płyt kartonowo gipsowych montujemy na stelażach metalowych. Jest to lekka zabudowa spełniająca taką sama funkcję i posiadająca niekiedy lepszą charakterystykę akustyczna i cieplną niż tradycyjne ściany murowane.
 • Sufity podwieszane , nietypowe zabudowy z karton gipsu – Wykonujemy sufity podwieszane proste, jedno lub wielopoziomowe ,okrągłe lub o kształtach bardziej skomplikowanych. Sufity z oświetleniem halogenowym lub led. W zależności od potrzeb stosujemy wygłuszenie, ocieplenie lub paraizolację. Płyty kartonowo gipsowe stosujemy również do zabudów nietypowych tj. różnego rodzaju wnęki, półki, belki, itp.

NASZE OPINIE

Firma Godna polecenia, właściciel również wykonuje wszystkie prace, co teraz jest rzadkością w tej branży, gdzie szef wpada tylko z rachunkiem na koniec 🙂 Świetna współpraca, pomoc przy organizacji zakupów, czysta ekipa, bardzo szeroki zakres usług, mieszkanie wykończone pod klucz, dziękuję jeszcze raz, pozdrawiam 🙂

Katarzyna G.

Prace remontowe w mieszkaniu, 63m2, Warszawa

Błyskawiczny i bardzo miły kontakt, naprawdę wysoki poziom usług, poczynając od pomocy przy zakupie materiałów potrzebnych do remontu , przez dokładne i staranne wykonanie wszystkich prac, na posprzątaniu "placu boju" kończąc. Wszystko na podstawie pisemnej umowy i w terminie. Tylko polecać! Pozdrawiam 🙂

Martyna M.

Warszawa