Zakres usług

Oferujemy kompleksowe wykończenia , renowacje i remonty wnętrz. Jesteśmy firmą, którą tworzy zespół doświadczonych pracowników.

Działamy na terenie Warszawy i okolic, a w zakresie wykonywanych przez nas usług są między innymi:

Tapetowanie

Wykonujemy usługi tapetowania ścian i sufitów z wykorzystaniem różnych rodzajów tapet:
Papierowe – najmniej trwałe , ale i najtańsze
Winylowe – odporne na zmywanie, polecane są do pomieszczeń gospodarczych, kuchni i łazienek.
Tapety z włókna szklanego –odporne na uszkodzenia mechaniczne. Te tapety po położeniu, maluje się farbami. Idealne do maskowania pęknięć na tynkach i płytach kartonowo gipsowych
Raufazy – tapety o określonej strukturze. Tapety takie można wielokrotnie przemalowywać.
Tapety tekstylne – wykonywane z różnych materiałów (m.in. jedwabiu i lnu) na podłożu papierowym lub akrylowym nadają wnętrzu ciepłego, oryginalnego charakteru. Świetnie nadają się do salonu, sypialni, gabinetu.
Tapety fizelinowe – to tapety pozwalające tapetować w sposób szybki, łatwy i dokładny. Fizelina nadaje tapecie właściwości, jakie mają tkaniny. W tym przypadku klejem smarujemy ścianę, a nie paski tapety.
.

Hydraulika

Świadczymy usługi w zakresie wykonywania lub przeróbek instalacji wodnych, kanalizacyjnych i grzewczych. Zajmujemy się również montażem i bieżącą naprawą urządzeń sanitarnych ( krany, deszczownice, wc, wanny, kabiny prysznicowe , umywalki ).

Ścianki działowe, sufity podwieszane

Gładzie gipsowe

Wykonujemy :

 • gładzie gipsowe tradycyjne –gipsowanie wielowarstwowe z docieraniem ścian lub sufitów
 • Gładzie gipsowe zbrojone – szczególnie polecane na strychach lub w pomieszczeniach gdzie płyty z karton gipsu lub tynki tradycyjne narażone są na pękanie ( np. pęknięcia na łączeniach płyt). Pod warstwy gładzi wklejana jest mata z włókna szklanego dzięki czemu pow. ścian jest bardziej odporna na pęknięcia . Te metodę stosujemy również przy zabudowach poddaszy. Dzięki gładzi zbrojonej nie ma konieczności stosowania podwójnych okładzin z płyt kartonowo gipsowych, dzięki czemu konstrukcja jest lżejsza .
 • Tynki gipsowe zacierane na mokro i zbrojone ( zbrojenie siatką elewacyjną ) – szczególnie polecane na stare pękające tynki
 • Suche tynki – płyty kartonowo gipsowe klejone lub na mocowane na stelażu. Szczególne zastosowanie przy nierównych ścianach , braku pionu lub kątów prostych . Idealne pod okładziny z płytek ceramicznych w starych łazienkach , szczególnie gdy czas wykonania jest ograniczony.
 • Ścianki działowe – Lekkie , wygłuszone ścianki działowe z płyt kartonowo gipsowych montujemy na stelażach metalowych. Jest to lekka zabudowa spełniająca taką sama funkcję i posiadająca niekiedy lepszą charakterystykę akustyczna i cieplną niż tradycyjne ściany murowane.
 • Sufity podwieszane , nietypowe zabudowy z karton gipsu – Wykonujemy sufity podwieszane proste, jedno lub wielopoziomowe ,okrągłe lub o kształtach bardziej skomplikowanych. Sufity z oświetleniem halogenowym lub led. W zależności od potrzeb stosujemy wygłuszenie, ocieplenie lub paraizolację. Płyty kartonowo gipsowe stosujemy również do zabudów nietypowych tj. różnego rodzaju wnęki, półki, belki, itp.

Elektryka

Wykonujemy usługi w zakresie instalacji elektrycznych. Od drobnych napraw i przeróbek ( np. naprawa lub przeniesienie gniazda elektrycznego ) po wykonanie nowych lub wymianę istniejącej instalacji, punktów elektrycznych lub rozdzielni elektrycznych.

 • Wykonujemy pełne adaptacje i przebudowy instalacji elektrycznych (Warszawa i okolice)
 • Wymiana rozdzielni elektrycznych
 • Naprawa uszkodzonych instalacji lub punktów elektrycznych
 • Montaż oświetlenia
 • Montaż oświetlenia LED do dekoracji wnętrz. Np. do oświetlenia sufitow podwieszanych, schodów , konstrukcji z karton gipsu.
 • Montaż gniazd elektrycznych, telefonicznych , włączników.

Panele podłogowe

Firma Remont-WAWA w sposób profesjonalny zajmuje się układaniem i montażem paneli podłogowych i gotowych podłóg laminowanych. Układamy panele lub deskę Barlinecką na każdym metrażu podłóg. W razie konieczności zajmujemy się wyrównaniem posadzki lub jej naprawą. Wykonujemy również montaż listew przypodłogowych lub cokołów z PCV, MDF lub drewnianych.

Współpracujemy z profesjonalną firmą zajmującą się układaniem parkietów i desek, lakierowaniem, olejowaniem i cyklinowaniem podłóg i schodów . Cyklinowanie w wykonaniu tej firmy jest naprawdę bezpyłowe.

Malowanie

Malowanie ścian, sufitów , elewacji i stolarki budowlanej w mieszkaniach, domach, biurach
Do malowania wykorzystujemy tradycyjne techniki z zastosowaniem nowoczesnych farb i produktów.
• Przygotowujemy ściany , sufity do malowania
• Przeprowadzimy renowację drzwi lub okien
• Pomagamy w doborze odpowiednich farb w zależności o podłoża i rodzaju pomieszczenia

Glazura, terakota, gres

Zajmujemy się kompleksowymi remontami i wykończeniami pomieszczeń łazienkowych i sanitarnych.Możesz nam polecić skucie starej glazury i tynków, wymianę instalacji wodnej i kanalizacyjnej, przygotowanie ścian pod ułożenie płytek, wykonanie zabudowy lub półek z glazury, instalację i montaż Wc , umywalki, wanny lub kabiny prysznicowej. Wykonamy brodziki wykładane płytkami lub ze spływem w podłodze.Specjalizujemy się w układaniu różnych rodzajów okładzin ceramicznych i kamiennych : glazura, gres, marmur, terakota, mozaika, płytki wielkoformatowe.

NASZE OPINIE

Firma Godna polecenia, właściciel również wykonuje wszystkie prace, co teraz jest rzadkością w tej branży, gdzie szef wpada tylko z rachunkiem na koniec 🙂 Świetna współpraca, pomoc przy organizacji zakupów, w sumie firma się wszystkim zajmuje poza tym co trzeba wybrać, czysta ekipa, bardzo szeroki zakres usług, mieszkanie pięknie i fachowo wykończone pod klucz, dziękuję jeszcze raz, pozdrawiam 🙂

Katarzyna G.

Prace remontowe w mieszkaniu, 63m2, Warszawa

Firma bardzo dobra, rzetelna i uczciwa, remont całego mieszkania (71m) przebiegł bez najmniejszych zakłóceń. Od skucia ścian, poprzez zerwanie tapet, aż do finału - wszystko doskonale! Od przedstawienia projektu do końca prac byłem tylko kilka razy, by cieszyć oko postępami i dokładnie w dniu zapisanym w umowie(bo takową firma mi przygotowała) odebrałem moje mieszkanie 🙂 Polecam!

Wojciech Zalewski

71m2 Warszawa, (Mieszkanie 7 w galerii)